fbpx

Aktiviteler

Eğitim/Terapi Ortamı

Başlangıç Düzeyi İçin
Fiziksel özelliklere ve ihtiyaçlara yönelik spor aktivitelerimizle, eğitimin her aşamasında sporun gücünden faydalanıyoruz.
Belirlenen programa sadık kalarak oluşturduğumuz oyun terapileri, öğrencilerimizin bağlılığını artırıyor ve onlara keyifli anlar yaşatıyor.
Eğitimde pratiğin de en az teori kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle oluşturduğumuz uygulama evinde, öğrencilerimizin becerilerini net bir şekilde gözlemliyoruz.
Öğrencilerimizin fiziksel hareket kabiliyetlerini güçlendirecek fizyoterapi faaliyetlerimizle, tüm engelleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.
Kişiye özel uyguladığımız ergoterapi faaliyetlerimizle, öğrencilerimizin günlük yaşam aktivitelerindeki becerilerini artırıyoruz.
Hayatlarının tamamını kolaylaştırma hedefimizden hareketle Down Sendromlu öğrencilerimize mesleki beceriler kazandırmayı hedefliyoruz ve kariyer süreçlerini de yakından takip ediyoruz.
Ayrımcılığa, akran zorbalığına maruz kalan ve yeterince anlaşılamayan öğrencilerimize psikolojik destek sağlayarak motivasyonlarını yüksek tutmayı amaçlıyoruz.